Čistá hodnota Beyonce a Jay-Z

Koľko stojí Beyonce a Jay-Z Worth?

Čistá hodnota spoločností Beyonce a Jay-Z: 1,8 miliárd dolárov

Jay-Z a Beyonce Čistá hodnota a zárobky z kariéry : Jay Z a Beyonce Knowles je americký hudobný a obchodný mocný pár, ktorý má spolu čistú hodnotu 1,8 miliárd dolárov. Prvýkrát prekonali kombinovanú hranicu miliárd dolárov v júli 2014.

Časť čistého imania Jay-Z predstavuje 1 miliardu dolárov a Beyonce 500 miliónov dolárov. To je dosť ľahké na to, aby sa z nich stal jeden z top 10 najbohatšie páry celebrít vo svete. V skutočnosti, keď odstránite slávne ženy, ktoré náhodou chodia s nie tak slávnymi miliardárkami, ako sú Salma Hayek a Francois-Henri Penault, Jay-Z a Beyonce sú možno NAJbohatším párom celebrít na svete. Sú vysoko pred dvojicami ako Tom Brady / Gisele Bundchen a David / Victoria Beckham. Beyonce športuje snubný prsteň od Lorraine Schwartzovej v hodnote 5 miliónov dolárov. Jay-Z predal viac ako 100 miliónov nahrávok, zatiaľ čo jeho manželka Beyonce ich predala zhruba rovnako, nepočítajúc 60 miliónov, ktoré predala ako súčasť Destiny's Child. Beyonce a Jay Z boli uvedení ako najsilnejší pár číslo jeden pre 100 najvplyvnejších ľudí časopisu TIME z roku 2006.

Zoznamka a manželstvo: Slávny pár je o svojom romániku povestne utiahnutý. Časová os je verejnosti nejasná, ale Beyonce a Jay-Z sa stretli niekedy okolo roku 2000. V roku 2002 spolupracovali na skladbe „03 Bonnie & Clyde“ pre siedmy album Jay-Z The Blueprint 2: The Gift & The Prekliatie ďalej. Beyonce sa objavila ako jeho priateľka v hudobnom videu, ktoré potvrdilo verejné špekulácie o tom, že spolu chodia. Jay Z a Beyonce spolupracovali aj na hitových singloch Beyonce Crazy in Love a That's How You Like It. Zobrali sa potichu 4. apríla 2008. Nedošlo k nijakej tlači a svadba bola veľmi prítulná. Beyonce v septembri 2008 predstavila verejnosti svoj svadobný prsteň Lorraine-Schwartz vo výške 5 miliónov dolárov, čím oficiálne potvrdila svoju ženenú blaženosť. Napriek tomu, že svoj vzťah udržiavali väčšinou pod pokrievkou, uznali ťažkosti v manželstve kvôli afére, ku ktorej sa Jay Z verejne priznal v roku 2016 po vydaní Beyonceovej „Limonády“.

Rodina: Beyonce v roku 2010 diskutovala o utrpení potratu a označila ho za „najsmutnejšiu vec“, akou prešla. V apríli 2011 Beyonce a Jay-Z odcestovali do Paríža, kde nečakane otehotnela. Svoje tehotenstvo prezradila na odovzdávaní cien VMA, ktoré sa konali v auguste počas vystúpenia. Toto vystúpenie urobilo z VMA najsledovanejšie vysielanie v histórii MTV s 12,4 miliónmi divákov. Beyonce porodila svoju dcéru Blue Ivy Carter v New Yorku 7. januára 2012. Jay-Z nahrala a vydala pieseň Glory venovanú ich dieťaťu. Vo februári 2012 Beyonce na Instagrame oznámila, že čaká dvojičky. Jej oznámenie „prelomilo internet“ a za 8 hodín získalo 6,3 milióna lajkov. Ich dvojčatá, Rumi a Sir Carter, sa narodili 13. júna 2017 v lekárskom centre UCLA v Kalifornii.

Kombinovaný zárobok : Jay a Bey sú každý rok ľahko jedným z najlepšie zarábajúcich párov na svete. V priemernom roku zarábajú dokopy 100 miliónov dolárov od rekordných predajov, turné, tovaru, odporúčaní, obchodných aktivít a ďalších. Keď Jay vystúpi, jeho koncerty sa odhadujú na 1,5 milióna dolárov za noc. Keď koncertovala Beyonce, jej koncerty dosiahli viac ako 2 milióny dolárov. Sledujeme ich ročné kombinované príjmy od roku 2007.

Kombinované zárobky za kariéru Beyonce a Jay-Z podľa rokov:

2007 - 84 miliónov dolárov
2008 - 160 miliónov dolárov
2009 - 70 miliónov dolárov
2010 - 133 miliónov dolárov
2011 - 107 miliónov dolárov
2012 - 83 miliónov dolárov
2013 - 93 miliónov dolárov
2014 - 175 miliónov dolárov
2015 - 111 miliónov dolárov
2016 - 116 miliónov dolárov
2017 - 147 miliónov dolárov
2018 - 137 miliónov dolárov

Spolu = 1 416 miliárd dolárov

Majte na pamäti, že počet predstavuje iba ich skutočný príjem pred zdanením. Toto číslo nezahŕňa papierovú hodnotu investícií do podnikov a nehnuteľností (alebo dlhov spojených s týmito nehnuteľnými majetkami). Jayov podiel v spoločnosti Tidal by mohol mať pre správneho kupujúceho hodnotu papierov v hodnote stámiliónov dolárov. Odevná línia Beyonce by mohla mať hodnotu aj stovky miliónov.

Beyonce a Jay-Z

Beyonce a Jay-Z Net Worth prostredníctvom Getty Images

Čistá hodnota Beyonce a Jay-Z z nehnuteľností : Beyonce a Jay-Z vlastnia mimoriadne cenné portfólio nehnuteľností v celom svete. Keď sú The Carters v Spojených štátoch, nájdete ich v luxusnom apartmáne v New Yorku, v kaštieli v okrese Westchester v New Yorku alebo vo vile na pobreží v Miami. Tu je najdôležitejšia ponuka domov, o ktorých VIEME:

  • V roku 2008 kúpili 7-spálňové sídlo na ultra exkluzívnom ostrove Indian Creek Island v Miami za 8 miliónov dolárov. Tento dom predali v roku 2010 za 9,3 milióna dolárov.
  • Beyonce vlastní dom v New Orleans za 2,6 milióna dolárov.
  • Jay-Z vlastní v New Yorku byt za 10 miliónov dolárov, ktorý kúpil sólo v roku 2004 za 6,85 milióna dolárov.
  • V roku 2017 Beyonce predala svoj dlhoročný byt v New Yorku za 9,95 milióna dolárov. Byt kúpila v roku 2005 za 5 miliónov dolárov.
  • V roku 2017 Beyonce a Jay-Z zaplatili spolu 26 miliónov dolárov za sídlo v Hamptons s názvom Pond House.
  • V roku 2017 Beyonce a Jay-Z spoločne zaplatili 88 miliónov dolárov za šialené sídlo o rozlohe 30 000 štvorcových stôp v kalifornskom Bel Air. Verejné záznamy ukazujú, že áno vzal hypotéku vo výške 52 miliónov dolárov keď kúpili dom. Pomocou hypotekárnych úrokov, ktoré boli v tom čase k dispozícii, B + J pravdepodobne splácajú severne od 250 000 dolárov za svoju hypotéku na dom, ktorý má plné basketbalové ihrisko, 2 árové pozemky, garáž pre 15 automobilov, mediálnu miestnosť, viac bazény a nepriestrelné okná.
  • Spolu vlastnia súkromný ostrov na Bahamách v hodnote 4 miliónov dolárov.

Keď to všetko spočítate, Beyonce a Jay-Z vlastnia v USA nehnuteľnosti v hodnote minimálne 150 miliónov dolárov, ktoré môžeme nájsť prostredníctvom verejných záznamov. Je možné, že vlastnia viac nehnuteľností v zahraničí alebo iné nehnuteľnosti ukryté za spoločnosťami LLC.

Kombinovaný zárobok : Jay a Bey sú každý rok ľahko jedným z najlepšie zarábajúcich párov na svete. V priemernom roku zarábajú dokopy 100 miliónov dolárov od rekordných predajov, turné, tovaru, odporúčaní, obchodných aktivít a ďalších. Keď Jay vystúpi, jeho koncerty sa odhadujú na 1,5 milióna dolárov za noc. Keď koncertovala Beyonce, jej koncerty dosiahli viac ako 2 milióny dolárov. Sledujeme ich ročné kombinované príjmy od roku 2007.

Dobročinnosť: Beyonce a Jay-Z boli počas svojej kariéry aktívne filantropické, a to individuálne i ako pár. V roku 2003 Jay-Z založil nadáciu Shawn Carter Foundation, ktorá pomáha študentom na vysokej škole čeliť sociálno-ekonomickým ťažkostiam. Jay-Z využil svoju platformu na zvýšenie povedomia o globálnom nedostatku vody. MTV a OSN pripravili dokumentárny film Denník Jay-Z, Voda pre život v novembri 2006. Jay-Z a Beyonce sľúbili americký Červený kríž po hurikáne Katrina milión dolárov. Po hurikáne Katrina tiež Beyonce a Kelly Rowland založili nadáciu Survivor Foundation, ktorá obetiam v oblasti Houstonu poskytuje prechodné ubytovanie. Nadácia sa rozšírila na spoluprácu s ďalšími charitatívnymi organizáciami v okolí mesta a o niekoľko rokov neskôr poskytla úľavu aj pri hurikáne Ike. Jay-Z anonymne založil trustový fond pre streľbu na deti obete Seana Bella v roku 2006. V apríli 2011 sa Beyonce spojila s prvou dámou Michelle Obamovou, aby pomohla podporiť kampaň proti detskej obezite. Beyonce zverejnila obálku God Bless USA ako charitatívny singel na získanie finančných prostriedkov pre newyorskú políciu a Fond hasičských vdov a dávky pre deti. V decembri 2012, po streľbe na základnej škole Sandy Hook, Jay Z, Beyonce a niekoľko ďalších celebrít pripravilo dvojstrannú videokampaň Demand a Plan, v ktorej žiada vládu, aby zaviedla prísnejšie zákony o zbraniach. Beyonce bola v decembri 2016 vyhlásená za naj charitatívnejšiu osobnosť roka.

Čistá hodnota Beyonce a Jay-Z

Beyoncé a Jay-Z

Čistá hodnota: 1,8 miliárd dolárov
Naposledy aktualizovaný: 2021
Všetky čisté imanie sa počíta z údajov získaných z verejných zdrojov. Ak sú poskytnuté, začleňujeme tiež súkromné ​​tipy a spätnú väzbu od celebrít alebo ich zástupcov. Aj keď sa usilovne snažíme zabezpečiť, aby boli naše počty čo najpresnejšie, pokiaľ nie je uvedené inak, jedná sa iba o odhady. Všetky opravy a spätnú väzbu vítame pomocou tlačidla nižšie. Urobili sme chybu? Odošlite návrh na opravu a pomôžte nám ho opraviť! Odošlite opravu Diskusia