Čistá hodnota Bašára Al-Assada

Koľko stojí Bashar Al-Assad Worth?

Čistá hodnota Bashara Al-Assada: 1,5 miliardy dolárov

Čisté imanie Bašára Asada a rodinné bohatstvo: Bašár Asad je sýrsky politik a bývalý lekár, ktorý má čisté imanie 1,5 miliardy dolárov. Bašár Asad je súčasným prezidentom Sýrie a regionálnym tajomníkom strany Ba'ath.

Bašár Asad sa narodil 11. septembra 1965 v Damasku. Vyrastal v politickej rodine. Jeho otec Hafez Assad sa ujal sýrskej vlády v roku 1970. Bašár pôvodne nemal v úmysle byť politikom. V roku 1982 absolvoval univerzitu v Damasku, kde vyštudoval medicínu. Jeho starší brat bol ďalší v rade, aby prevzal kontrolu nad ich otcom. Bohužiaľ, starší brat zomrel pri autonehode v roku 1994. V tomto okamihu nastúpil Bashar, aby bol dedičom po svojom otcovi. Bašár sa stal plukovníkom v sýrskej armáde v roku 1999. V júni 200 jeho otec zomrel na srdcový infarkt po tom, čo úradoval 29 rokov. O mesiac neskôr Bashar nemal nijakú vôľu stať sa prezidentom Sýrie. Počas jeho vlády bol Bašár kritizovaný za nerešpektovanie ľudských práv, ekonomické úpadky a korupciu. Je tiež otvoreným kritikom Spojených štátov a Izraela. Na sýrskych webových stránkach, ako je arabská Wikipedia, You Tube a Facebook, bol blokovaný prístup ľudí k nim od roku 2008 do februára 2011. Americký prezident Barack Obama podpísal výkonný príkaz na uvalenie sankcií na Bašára Asada v snahe tlačiť na jeho režim, aby „ukončil jeho používanie“ násilia páchaného na jeho obyvateľoch a začať prechod na demokratický systém, ktorý chráni práva sýrskeho ľudu. ““ Táto objednávka sa uskutočnila 18. mája 2011, kvôli tejto objednávke bol pán Assad a ďalších deväť úradníkov pridaných do zoznamu so zákazmi cestovania a zmrazením majetku.

Rodinné bohatstvo : Rodina al-Assad údajne ovláda 60 - 75% sýrskej ekonomiky a túto kontrolu využila na zhromaždenie obrovského majetku. Basharovo osobné imanie je 1,5 miliardy dolárov. Celková hodnota jeho rodinného bohatstva sa odhaduje na 60 - 120 miliárd dolárov. Rodina vlastní obrovské portfólio nehnuteľností, prírodných zdrojov, umenia, šperkov a oveľa viac.

Čistá hodnota Bašára Al-Assada

Bašár Asad

Čistá hodnota: 1,5 miliardy dolárov
Dátum narodenia: 11.09.1965 (55 rokov)
Rod: Muž
Výška: 6 ft 2 v (1,89 m)
Povolanie: Politik, lekár
Národnosť: Sýria
Naposledy aktualizovaný: 2020
Všetky čisté imanie sa počíta z údajov získaných z verejných zdrojov. Ak sú poskytnuté, začleňujeme tiež súkromné ​​tipy a spätnú väzbu od celebrít alebo ich zástupcov. Aj keď sa usilovne snažíme zabezpečiť, aby boli naše počty čo najpresnejšie, pokiaľ nie je uvedené inak, jedná sa iba o odhady. Všetky opravy a spätnú väzbu vítame pomocou tlačidla nižšie. Urobili sme chybu? Odošlite návrh na opravu a pomôžte nám ho opraviť! Odošlite opravu Diskusia