Grilovanie a miesto so živou hudbou prichádza do štvrte Arts District

Bruce Kalman, šéfkuchár a majiteľ Soulbelly BBQ, Arts District BBQ spot, pózuje na fotografii vo svojom ...Bruce Kalman, šéfkuchár a majiteľ Soulbelly BBQ, miesto BBQ Arts District, pózuje pre fotografiu vo svojej reštaurácii, v utorok 4. mája 2021 v Las Vegas. Reštaurácia sa otvorí 12. mája (Bizuayehu Tesfaye/Las VegasJournal) @ bizutesfaye Bruce Kalman, šéfkuchár a majiteľ Soulbelly BBQ, miesto BBQ v Arts District, pózuje na fotografii pred svojimi obrovskými fajčiarmi na grilovanie vo svojej reštaurácii, v utorok 4. mája 2021 v Las Vegas. Reštaurácia sa otvorí 12. mája ( Bizuayehu Tesfaye/Las VegasJournal) @bizutesfaye Bruce Kalman, šéfkuchár a majiteľ Soulbelly BBQ, miesto BBQ v Arts District, pózuje na fotografii pred svojimi obrovskými fajčiarmi na grilovanie vo svojej reštaurácii, v utorok 4. mája 2021 v Las Vegas. Reštaurácia sa otvorí 12. mája ( Bizuayehu Tesfaye/Las VegasJournal) @bizutesfaye Bruce Kalman, šéfkuchár a majiteľ Soulbelly BBQ, Arts District BBQ spot, pózuje vo svojej reštaurácii v utorok 4. mája 2021 v Las Vegas. Reštaurácia bude otvorená 12. mája (Bizuayehu Tesfaye/Las VegasJournal) @bizutesfaye Bruce Kalman, šéfkuchár a majiteľ Soulbelly BBQ, Arts District BBQ spot, pózuje na fotografii na pódiu vo svojej reštaurácii, v utorok 4. mája 2021 v Las Vegas. Reštaurácia bude otvorená 12. mája (Bizuayehu Tesfaye/Las VegasJournal) @bizutesfaye Pódium v ​​Soulbelly BBQ, BBQ v Arts District, v utorok 4. mája 2021 v Las Vegas. (Bizuayehu Tesfaye/Las VegasJournal) @bizutesfaye Obrovský fajčiar na grilovanie a dymiace lesy sú k dispozícii na grile Soulbelly BBQ v Arts District v utorok 4. mája 2021 v Las Vegas. Reštaurácia bude otvorená 12. mája (Bizuayehu Tesfaye/Las VegasJournal) @bizutesfaye

Viac ako týždeň pred tým, ako Soulbelly BBQ otvorí svoje brány pre verejnosť, dub už horí na terase na Hlavnej ulici.

To je veľké a to je sexy, hovorí šéfkuchár a majiteľ Bruce Kalman a delí sa o svoje prezývky pre pár 1 000 galónových propánových nádrží, ktoré boli prerobené na fajčiarov v reštaurácii.

Kalman a jeho tím pália drevo v 20-metrových štruktúrach päť dní a z času na čas ich postrekujú lojom (taveným hovädzím tukom). Keď sa Soulbelly v stredu otvorí pre verejnosť, Big and Sexy bude slúžiť ako srdce a duša jej kulinárskeho programu.Skutočnosť, že pomenoval svojich fajčiarov, je prvým - ale určite nie posledným - údajom o tom, ako je Soulbelly voči Kalmanovi osobná.

Keď šéfkuchár ukazuje priestor, nadšene sa delí o príbehy, ktoré sa odohrávajú medzi funkciami: chladič, v ktorom si hostia pomôžu pivom alebo nejasnými značkami sódy; nástenná maľba jeho mladého syna, ktorý si užíva hrudník, namaľovaná nad hlavnou jedálňou; tabuľa v toaletách mala povzbudiť hostí, aby prispeli graffiti do výzdoby.

Zdá sa však, že najviac rezonuje koncertné pódium v ​​zadnej časti reštaurácie.

Mäso sa stretáva s hudbou

Keďže som celý život hudobníkom, vždy som chcel svoje vlastné hudobné miesto, hovorí Kalman o svojom rozhodnutí spolupracovať s webom Utah WEBB Audio a miestnym skúšobným štúdiom Sonic Rodeo s cieľom vytvoriť špičkové pódium a zvukový systém. (Takže), keď som to druhý deň zvukovo skontroloval, trochu sa mi rozplakalo.

Pre Kalmana hudba a grilovanie vždy ladili. Aj keď je najznámejší z talianskej kuchyne, vytvoril v Pasadena UNION a L.A.'s Knead & Co. Pasta Bar + Market (ako aj vystúpenia v Top Chef, Chopped, Knife Fight a Beat Bobby Flay), jeho vášeň pre fajčenie mäsa vyrastala z priateľstva s rockovou hviezdou Davom Grohlom.

Potom, čo Kalman varil na večierku v bubeníku Nirvany a štúdiu frontmana Foo Fighters, sa dvojica znova spojila o rok neskôr na akcii organizovanej Grohlovou manželkou.

Práve som mu začal pomáhať s vecami a ďalšia vec, ktorú poznáte, bolo, že som vedľa neho vyrezával hrudník. Podáva vytiahnuté bravčové mäso a ja som tam nakoniec bol väčšinu noci. Na konci noci ma len objal, vzal mi telefón, vložil do telefónu svoje telefónne číslo a povedal: „Zajtra ti volám.“ Ďalšiu vec, ktorú viem, robíme večierky.

Kalman a Grohl odvtedy organizujú grilovacie akcie. Na jednom mieste, hovorí Kalman, sa pohrávali s myšlienkou nadviazať partnerstvo na hudobnom mieste, ktoré slúžilo na grilovanie, kým sme neboli v kuchyni Johna Tesara v Dallase, a (Grohl) zo zákulisia videl, čo sa vlastne deje v reštaurácii.

Kalmana, ktorý sa do Las Vegas presťahoval z Los Angeles vo februári 2020, to neodradilo.

Po toľkých rokoch, keď som robil dobré jedlo alebo neformálne dobré jedlo, som z toho unavený. Chcel som mať zábavný projekt, ktorý by ma bavil, aby každý prišiel do práce každý deň, aby každý prišiel a zabavil sa každý deň. Tak akosi sa mi to snívalo.

Grilovanie šéfkuchára spája prvky mnohých štýlov a odmieta byť viazaný na jednu ortodoxiu. Hrudník čerpá z texaských tradícií. Omáčka je väčšinou karolinskej červenej, pričom karolínske zlato na báze horčice je vyhradené na uhryznutie barom z ošípaných vyrobené z párkov v rožku z miestnych zdrojov. Hovädzie rebrá sú hrou na pastrami. A bravčové rebrá sú skôr v štýle Memphis.

Cieľom je len osláviť grilovanie a nenechať sa zavesiť na tradície a nenechať sa zavesiť: „To sa musí robiť takto!“ Pretože s tým nesúhlasím.

„Úžasná“ komunita

Kalman sa rozhodol pre umiestnenie Arts District, pretože sa inšpiroval susedstvom a susedmi.

Komunita kuchárov, aspoň tu, je úžasná, hovorí. Je to tesné a inšpiruje ma to, že chcem byť dobrým človekom a podporovať ich.

Spolupracoval s jedným z dvoch priľahlých pivovarov, HUDL Brewing Company, a počas terasy Soulbellyho stavby predstavil sériu vyskakovacích okien na terase. Táto kombinácia sa osvedčila natoľko, že HUDL súhlasil s umiestnením menu Soulbelly na svoje stoly, keď sa otvorí miesto na grilovanie, a spolupracujú na pive s názvom Charred & Shifty (americká červená, uvarená z popola zo suda whisky v rmutu). Hovorí sa dokonca o hraní predstavení na pódiu Soulbelly nad zvukovým systémom HUDL.

Soulbelly sa otvorí denne od 11:00 do polnoci a väčšinu nocí sa zmení z reštaurácie s grilom na hudobné miesto.

filmy prichádzajúce na netflix v januári 2017

Budeme grilovať, kým sa neminieme každý deň - naplánujeme to na 19 alebo 20:00. Budeme mať (tiež) barové menu, ktoré začína asi o 3, a bude obsahovať náš údený hamburger, naše hranolky na diskotéke, koláč Frito, naše vajíčka pásavca, chicharrony so soľou a octom.

Chcem mať miesto, na ktoré by som sa chcel ísť motať a byť tam pohodlne celý deň.