Ann-Margret hovorí o 50 rokoch manželstva, úlohe v novom filme

Ann-Margret (Neal Portnoy / Las VegasJournal)Ann-Margret (Neal Portnoy / Las VegasJournal)

„Šťastie je jediným tajomstvom krásy v živote, povedala Ann-Margret, neslávne známe mačiatko s bičíkom. To a smej sa na sebe.

76-ročná Ann-Margret a jej manžel-manažér Roger Smith sa chystajú osláviť niečo veľké, čo sa začalo v Las Vegas. Rogera som si vzal v roku 1967 vo Vegas. Utekali sme a ja som to celé preplakala, pretože som bola taká šťastná, povedala. (Bola tiež prvou nevestou, ktorá sa dostala na titulku (zalapala po dychu) v bielej minisukni).

Ann-Margret je tento týždeň späť na obrazovke v remaku filmu Going in Style, v ktorom si zahrajú Alan Arkin, Michael Caine a Morgan Freeman. Hrá Annie, úradníčku v obchode s potravinami, ktorá má zrak na jednom z pánov. Je rada, že hovorí o svojom romániku vo filme, ale zostáva matkou o svojom vzťahu s Elvisom.Verili sme si a nikdy by som túto dôveru nezradil, povedala.

Časopis pre recenziu: Povedzte nám o svojej typickej nedeli.

Ann-Margret: Mám túto skupinu žien vo veku 35 až 86 rokov. Kráčame všade, ale zakaždým na iných miestach. Začal som to v roku 1985 s jedným z mojich bývalých tanečníkov. Keď ste starší, je zlé, ak nevstanete. Vstanem a odídem z domu a je veľmi zábavné stretnúť sa s priateľmi. Vzťahy sú také dôležité - a rovnako aj sťahovanie.

Going in Style má úžasnú správu, že starnutie neznamená, že ste skončili. Aký ste mali vzťah?

Správa je, že ani láska nie je mŕtva. Táto postava Annie, ktorú hrám, je úradníčka v supermarkete, ktorá pociťuje zhon, keď príde do obchodu istý muž. Necíti svoj vek a myslí si: „Zabudni na to.“ Je to šťastný človek, ktorý je plný nádeje. Ak pocíti nejaký druh vibrácie, ide za tým!

Máte scény zo spálne s Alanom Arkinom! Boli ste nervózny?

Dobrou správou je, že som pred niekoľkými rokmi natočil film s Alanom Arkinom, takže sme boli priatelia. Scény do spálne boli veľmi pohodlné. Viete, keď som ho prvýkrát stretol, povedal som mu: „Si divný. Vyzeráš divne. Ste divný. Chodíš divne. ‘Potom som povedal jeho manželke Suzanne, čo som povedal, a ona si to premyslela. Povedala: „Je jedinečný, zvláštny.“ Je taký rozkošný.

Vystupovali ste tu toľkokrát, vrátane natáčania filmu Viva Las Vegas v Sin City. Aká je tvoja obľúbená spomienka?

čím sa Sheree Whitfield živí

Existuje toľko nádherných spomienok na Vegas. Medzi moje obľúbené patrí, keď ma objavil pán George Burns. Bola som len mladé dievča a on ma počul spievať. George Burns povedal: „Chcete ísť so mnou do Vegas a byť v mojej šou?‘ Povedal som mu, že by som to rád urobil - a on skutočne začal moju kariéru. Myslím, že mal vtedy 62 rokov a ja som mal niečo po puberte. Zostali sme priateľmi roky.

Svoju filmovú kariéru ste začali po boku Bette Davisovej v roku 1961 vo Vrecku zázrakov, ktorú režíroval Frank Capra. Ponúka sa otázka: Správala sa k vám Bette láskavo?

Tak láskavo. Naozaj sa o mňa starala. Jedného dňa som mal ľadové ruky a triasol som sa. Prišla ku mne a povedala: „Ann-Margret, toto je tvoja blízka fotka a chcem, aby si vyzeral najlepšie, ako môžeš.“ Potom zavolala: „Make up and hair!“

Spadli ste 22 stôp na pódium a takmer ste zomreli v Lake Tahoe. Čo si pamätáte z tej nehody?

Spadol som 22 stôp na tvár. Pamätám si len, že mi odpadla bezpečnostná páčka, ktorú som mal v ruke, a potom som uvidel zem. Čeľusť som mala 10 týždňov zatvorenú. Keď som sa zlepšoval, stále som si spomínal na to malé dievčatko, ktoré len chcelo byť na tom pódiu - na čo bolo na tejto zemi určené. Vedel som, že existuje dôvod, prečo som bol ušetrený. Dobrý Pán chcel, aby som pokračoval vo výkone.

Na čo ste najviac hrdý, keď sa pozriete späť na svoju kariéru?

Tieto poznámky dostávam od chlapcov, ktorí ma videli, keď boli umiestnení vo Vietname. Milujem svojich chlapcov, a preto som tam išiel v rokoch 66 a 68. Vždy som sa za všetkých modlil. Držal som ich v srdci a mysli. Po príchode domov sa s mnohými nezaobchádzalo dobre, čo ma veľmi mrzelo. Ale vždy som bol taký nadšený, že som vedel, kedy sú chlapci doma a v bezpečí.

A na záver: Aké je tajomstvo tak dlhého manželstva?

Vieš čo? Ten chlap sa mi páči. A stále sa spolu smejeme, pretože sa máme naozaj radi. Na všetko, čo som hrdá, je fakt, že som s Rogerom 53 rokov a mám 50 rokov. Môj manžel je v poslednom čase chorý. Ak sa dostaneme do 8. mája, je to 50 rokov, čo je také krásne. Teraz naozaj nemyslím na budúcnosť. Som šťastné dievča.