Ranný pohľad na menu pre pána Coco v Palms

(Getty Images)(Getty Images) Francesco Lafranconi je videný na portréte v Southern Wine & Spirits of Nevada v piatok 6. januára 2017 v Las Vegas. Lafranconi je tvorcom mixologického programu Southern Wine and Spirits of Nevada. (Christian K. Lee/Las VegasJournal) @chrisklee.jpeg '> Antonio Nunez (vľavo) a Scott Commings (vpravo). Sporák bude mať hlavnú jedáleň, kaviareň s kávou a Twisted Tea Room. (Al Mancini Las VegasJournal) Francesco Lafranconi je videný na portréte v Southern Wine & Spirits of Nevada v piatok 6. januára 2017 v Las Vegas. Lafranconi je tvorcom mixologického programu Southern Wine and Spirits of Nevada. (Christian K. Lee/Las VegasJournal) @chrisklee.jpeg '>

Francesco Lafranconi

Francesco Lafranconi sa podelil o niekoľko podrobností o ponuke svojho nového ultra luxusného koktailového salónika v hoteli Palms, pán Coco. Predbežne otvorený na 25. januára bude obsahovať zbierku destilátov z viac ako 1 000 fliaš so zameraním na jednosladové whisky z celého sveta a destiláty na báze hrozna, ako sú koňak, Armagnac, pisco a grappa. Ale taktiež sa zameria na niekoľko vzácnych super-anejo tequil. Ponuka koktailov sa bude opierať predovšetkým o talianske aperitívy. Jedálenské menu, ktoré vytvoril bývalý šéfkuchár L’Atelier de Joel Robuchon Steve Benjamin , bude pozostávať z jedál v štýle tapas, vrátane toastu zo šunky a gruyere, torchon z foie gras a kaviárového vozíka, v ktorom bude súčasťou baru jahňacie mäso, podávané v porceláne Bernardaud.

Varenie pre príčinukoľko je čistý majetok tylera perryho

Niektorí z najlepších šéfkuchárov v Las Vegas poskytnú jedlo v roku 2019 v rámci programu Knight to Remember pre nadáciu Vegas Golden Knights Foundation 17. januára v pavilónoch at World Market Center. Patria sem Susan Feniger a Mike Minor (Border Grill), Carlos Buscaglia (Hexx Kitchen + Bar), Geno Bernardo (klub Summit), Haruhiko Takeshita (Sushi Roku), Jamaal Taherzadeh (Libertine Social), Johnny Church (Golden Entertainment), Josh Crain (Korok), Justin Kingsley Hall (The Kitchen at Atomic), Mark Andelbradt a Romain Cornu (Spago) a Sv ephen Hopcraft (STK), ako aj Shane McAnelly z tabule v oblasti zálivu a mosadzného králika.

Antonio Nunez (vľavo) a Scott Commings (vpravo). Sporák bude mať hlavnú jedáleň, kaviareň s kávou a Twisted Tea Room. (Al Mancini Las VegasJournal)

Otvára sa trh v štýle Bodega

Kamenec Hell’s Kitchen Scott prichádza bude vo štvrtok po ruke na slávnostné otvorenie trhu UrbanEats v budove Allure Condo Tower na ulici 200 W. Sahara Ave. Víťaz šou sezóny 12 bude od 10.00 h podávať jedlá pripravené z prísad dostupných na trhu v štýle bodega. , prvý z troch plánovaných do doliny, bude o 10. hodine oslavovať prestrihnutie pásky, po ktorom bude nasledovať deň rozdávania darčekov a ďalšie špeciálne akcie, ktoré majú trvať do 17.00 hod.

Vegánske koláče vstupujú do rodiny

koľko peňazí zarába Brock Osweiler

Naked City Pizza zaradila do ponuky svojej reštaurácie Paradise Road štyri vegánske štýly. Včelie kolená (cesnakový olej, vegánska mozzarella, špenát, fenikel, hríb, fenikel, reďkovka), zelené talianske (červená omáčka, vegánska mozzarella, cibuľa, paprika, vegánska klobása), Run It Through the Garden (červená omáčka, vegánska) mozzarella, špenát, paradajka, cibuľa, artičok, sladká paprika, zelená oliva) a No Place Like Home (červená omáčka zmiešaná s vegánskou mozzarellou, vegánska klobása, sladký balsamico) boli pôvodne vyvinuté v mieste reťazca pizze v podniku PT's Pub na Eastern Avenue. Majiteľ Chris Palmeri ich bude pridávať do ponúk vo všetkých miestach PT's Pub.

A keď už hovoríme o pizze

Pizza Crust Pizza spoločnosti Hunrgy Howie oslávi stredajšie otvorenie svojej prvej miestnej franšízy špeciálnou ponukou. Jednu pizzu na obmedzený čas vyjde na 6,99 dolára, pričom časť všetkých tržieb počas prvého týždňa prevádzky pôjde do miestnej školy, ktorá bude oznámená neskôr. Hungry Howie’s Las Vegas sa nachádza na ulici 4045 S. Buffalo Road.

Kuchári Joe Beef v meste

Kuchári Frederic Morin a David McMillan reštaurácie Montreal Joe Beef bude 23. januára organizovať degustačnú večeru vo Vetri Cucina v Palms na oslavu ich novej kuchárskej knihy Joe Beef: Surviving the Apocalypse: Another Cookbook of Sorts. Šesťchodové menu bude prebiehať od 17:30 do 21:30. a zahŕňa podpisové jedlá z hovädzieho mäsa Joe, ako je kuracie ustrice a smrž, veloute, mikrovlnné rúry z foie gras a pstruhový gateau chad s račou omáčkou a údeným úhorom carbonara. Vstupenky stoja 150 dolárov a obsahujú kópiu kuchárskej knihy. Rezervujte si miesto na čísle 702-944-5900 alebo prostredníctvom OpenTable.