Alfonso Ribeiro Čistá hodnota

Koľko stojí Alfonso Ribeiro Worth?

Alfonso Ribeiro Čistá hodnota: 7 miliónov dolárov

Alfonso Ribeiro Čistá hodnota : Alfonso Ribeiro je americký herec, režisér, tanečník a televízna osobnosť, ktorý má čistú hodnotu 7 miliónov dolárov. Pravdepodobne je známy tým, že vystupuje ako Carlton Banks v populárnom televíznom seriáli „The Fresh Prince of Bel-Air“. Od roku 2015 je hostiteľom „Zábavných domácich videí Ameriky“.

Počiatočný život a kariéra: Alfonso Ribeiro sa narodil v Bronxe v New Yorku 21. septembra 1971. Ako osemročný začal pracovať v šoubiznise. Ribeirova prvá veľká detská rola sa objavila na Broadwayskej produkcii filmu „The Tap Dance Kid“, za ktorý získal nomináciu na cenu Outer Critics Circle Award. V roku 1984 sa Ribeiro predstavil ako tanečník v reklame na Pepsi po boku hudobnej hviezdy Michaela Jacksona. Počas natáčania sa rozšírila falošná zvesť, že Ribeiro zomrel pri prasknutí šije pri tanci v reklame. Neskôr v tom roku bol obsadený ako najlepší priateľ Ricka Schrodera v televíznom seriáli „Silver Spoons“. V roku 1985 sa objavil ako sám na MTV a propagoval knihu s návodom na tanec, ktorú nazval „Alfonso's Breakin“ & Poppin “Book. V roku 1986 vydal Ribeiro 12-palcovú rapovú nahrávku s názvom „Timebomb“ na nahrávkach Prism Records.

V roku 1990 Ribeiro skóroval v hlavnej úlohe hlavnej postavy Willa Smitha, Carlton Banks, jeho prielomovej role, v televíznom seriáli „The Fresh Prince of Bel-Air“. V šou sa objavil do roku 1996. Carlton sa stal obľúbeným pre časté tancovanie na tanečnú rutinu „Nie je to neobvyklé“ od Toma Jonesa, ktorá si získala slávu popkultúry ako „Carlton“.

Neskôr kariéra: V roku 1994 začal vyjadrovať postavy Randyho Robertsona a Robbieho Robertsona v televíznom seriáli „Spider-Man“ a v seriáli „In the House“ vystupoval ako Dr. Maxwell Stanton od roku 1996 do roku 1999. V roku 2006 súťažil ako spevák celebrít v televíznej reality show „Duety celebrít“, ktorá zvíťazila nad druhou finalistkou Lucy Lawlessovou.

Ribeiro začal hosťovať „Show GSN Live“ v Game Show Network v roku 2008 a v tom istom roku tiež získal hosťovskú rolu na „Catch 21“. Populárne predstavenie kartových hier moderoval do roku 2011. Odvtedy sa Ribeiro predstavil v seriáloch „ABC Family“, „What We Do for Love“, „Big Time Rush“, „Shake It Up“, v hernom predstavení „Spell-Mageddon“. „a britská televízna reality šou„ Som celebrita ... dostaňte ma odtiaľto! “. Z druhého bol vyradený 5. decembra 2013 a skončil na siedmom mieste. V máji 2013 vystúpil Ribeiro s prekvapujúcim portrétom na prehliadke „The Graham Norton Show“, aby predviedol The Carlton Dance s hosťami predstavení Willom a Jadenom Smithmi.

(Foto: Mike Windle / Getty Images)

V roku 2014 sa tiež objavil v úspešnom televíznom seriáli ABC s názvom Dancing With the Stars a vyhral súťaž so svojou partnerkou Witney Carsonovou. Stal sa iba štvrtým tanečníkom celebrít v histórii šou, ktorý v prvom týždni dostal 9 od každého sudcu. V septembri 2015 sa vrátil ako hosťujúci sudca v treťom týždni sezóny 21 šou. Ribeiro začal moderovať / rozprávať televízne seriály Unwrapped 2.0 a America's Funniest Home Videos v roku 2015. Je tiež režisérom, ktorý režíroval televízny seriál Všetci z nás v rokoch 2006 až 2007, ako aj Meet the Browns v rokoch 2009 až 2010 a Are We There Yet ? od roku 2011 do roku 2012. Ribeiro začal v októbri 2018 hosťovať vo Veľkej Británii hernú show „Money Tree“ a bol hosťujúcim porotcom britského filmu „Strictly Come Dancing“. V júli 2019 sa jeho syndikovaná rozhlasová relácia „90. roky s Alfonsom Ribeirom“ spustila na viacerých rozhlasových staniciach po celých Spojených štátoch prostredníctvom spoločnosti Sun Broadcast Group. Jeho moderátorkou je rozhlasová veteránka Daena Kramer. Trojhodinová týždenná šou oslavuje hudbu a kultúru 90. rokov, zatiaľ čo títo dvaja hostitelia zdieľajú svoje príbehy, zábavné spomienky a fakty o popkultúre z 90. rokov.

Hostiteľom „najvtipnejších domácich videí z Ameriky“ je od roku 2015. V októbri 2020 mala 31. sezóna šou premiéru bez živého, ale virtuálneho publika, a to kvôli pandémii COVID-19. Aj v roku 2020 Ribeiro hral v sérii reklám pre poistenie štátnych fariem ako fanatik Chrisa Paula.

Ribeiro získal ocenenie Image Awards za vynikajúceho herca vo vedľajšej úlohe v komediálnom seriáli v roku 1996 za film The Fresh Prince of Bel-Air a v roku 1998 za film In the House. Vďaka úlohe v hre „Catch 21“ bol nominovaný na cenu Daytime Emmy za rok 2020 ako hostiteľ výnimočnej hernej šou, podľahol však Alexovi Trebekovi.

Osobný život: Alfonso bol ženatý s Robinom Staplerom od januára 2002 do augusta 2006. Majú spolu dcéru a zdieľajú spoločnú starostlivosť. V októbri 2012 sa oženil so svojou manželkou, spisovateľkou Angelou Unkrichovou, majú spolu tri deti: Alfonso Lincoln Ribeiro Jr. (nar. 2013), tiež známy ako AJ, Anders Reyn Ribeiro (nar. 2015), Ava Sue Ribeiro ( b. mája 2019). Rodina býva v Los Angeles.

V decembri 2018 NBC a CBS informovali, že Ribeiro podal žalobu na Epic Games za rozhodnutie uviesť kopírovanú choreografiu jeho populárneho filmu „Carlton Dance“. Hra, v ktorej sa používa, je Fortnite a je to tanec, ktorý si môžu hráči kúpiť za svojich avatarov. Americký úrad pre autorské práva odmietol Ribeirovi autorské práva na jeho tanec v januári 2019 a v marci 2019 žalobu zamietol.

Nehnuteľnosť : V novembri 2015 Alfonso zaplatil 1,94 milióna dolárov za dom s 8 spálňami a 7 500 štvorcových stôp v Granada Hills v Kalifornii. V čase nákupu uviedol svoj predošlý domov v jazere Toluca za 1,45 milióna dolárov. V roku 2015 predal tento dom za 50 000 dolárov za to, že ho požiadal! Nehnuteľnosť kúpil v roku 2004 za 729 000 dolárov.

Alfonso Ribeiro Čistá hodnota

Alfonso Ribeiro

Čistá hodnota: 7 miliónov dolárov
Dátum narodenia: 21. september 1971 (49 rokov)
Rod: Muž
Výška: 1,68 m
Povolanie: Herec, televízny režisér, komik, moderátor hernej šou, tanečník, spevák, hlasový herec
Národnosť: Spojené štáty americké
Naposledy aktualizovaný: 2020
Všetky čisté imanie sa počíta z údajov získaných z verejných zdrojov. Ak sú poskytnuté, začleňujeme tiež súkromné ​​tipy a spätnú väzbu od celebrít alebo ich zástupcov. Aj keď sa usilovne snažíme zabezpečiť, aby boli naše počty čo najpresnejšie, pokiaľ nie je uvedené inak, jedná sa iba o odhady. Všetky opravy a spätnú väzbu vítame pomocou tlačidla nižšie. Urobili sme chybu? Odošlite návrh na opravu a pomôžte nám ho opraviť! Odošlite opravu Diskusia