Adrian Grenier Čistá hodnota

Koľko stojí Adrian Grenier?

Čistá hodnota Adrian Grenier: 12 miliónov dolárov

Čistá hodnota a plat Adrian Grenier : Adrian Grenier je americký herec, hudobník a režisér, ktorý má čistú hodnotu 12 miliónov dolárov. Grenier je pravdepodobne najslávnejší vďaka účinkovaniu v pôvodnej sérii HBO s názvom „Entourage“.

Plat Adrian Grenier : Koľko zarobil Adrian Grenier za epizódu Entourage? Na začiatku sezóny mu bola vyplatená suma 20 000 dolárov za epizódu. V strede sezóny sa jeho plat zvýšil na 85 000 dolárov. Na svojom vrchole zarobil Adrian 200 000 dolárov za epizódu Entourage. Počas ôsmich sezón v Entourage získal Adrian za hlavnú rolu v seriáli celkovo 12 miliónov dolárov. Potom zarobil 2 milióny dolárov za to, že sa predstaví vo filme Entourage z roku 2016, čím sa jeho celkový príjem z Entourage zvýšil na 14 miliónov dolárov.

Skorý život: Adrian Grenier sa narodil 10. júla 1976 v Santa Fe v Novom Mexiku. Jeho rodičia, Karesse Grenier a John Dunbar, sa nikdy neoženili a rozišli sa, keď bol ešte len dieťaťom. Vychovala ho matka v New Yorku. Grenier absolvoval strednú školu hudby a umenia a múzických umení Fiorella H. LaGuardia. Aj keď študoval molekulárnu biológiu na Bard College v New Yorku, krátko po ukončení štúdia Grenier uznal herectvo ako svoju budúcu kariéru.

Úradujúca kariéra: Po svojom filmovom debute v nezávislej dráme „Arresting Gena“ v roku 1997 potichu začal stúpať po rebríčku slávy. Jeho prvá skutočná bláznivá rola bola v tínedžerskej komédii Drive Me Crazy (1999), po boku Melissy Joan Hart. Na to nadviazal v roku 2001 filmom „Harvard Man“. Nasledujúci výrazný Grenierov obrat bol oproti Anne Hathawayovej v trháku Meryl Streep „The Devil Wears Prada“ (2006). Bolo to v roku 2004, keď získal svoj veľký prielom v úlohe vynikajúcej filmovej hviezdy Vincenta Chase v kriticky oceňovanej šou „Entourage“ (HBO, 2004 - 2011). Divoko úspešná šou bola počas svojej osemsezónnej sezóny nominovaná na početné ceny Emmy. V roku 2013 Grenier hral v post-apokalyptickom filme „Goodbye World“ po boku Gaby Hoffman, ktorá vyvolala pozitívne ohlasy. V júni 2015 sa Adrian a všetci jeho spolupracovníci, hviezdy skupiny „Entourage“, opäť predstavili vo svojich rolách pre film „Entourage“.

Réžia a produkcia: Grenier začal pomalý prechod od herectva k réžii a produkcii, keď v roku 2001 založil spoločnosť Reckless Productions. Jeho cieľom bolo prostredníctvom spoločnosti produkovať sociálne zamerané filmy. Prvýkrát Grenier predviedol svoje režisérske schopnosti dokumentom „Shot in the Dark“ (2002). Film zaznamenal Grenierovu cestu k opätovnému spojeniu s jeho odcudzeným biologickým otcom. Boli odcudzení 18 rokov. Film mal premiéru na filmovom festivale Tribeca v roku 2002 a HBO ho distribuovala v roku 2007. V júni 2008 Grenier produkoval nový televízny seriál „Alter Eco“ na komunikačnom kanáli Discovery Planet Green. Na výstave sa predstavil Grenier a tím odborníkov na životné prostredie a predviedli jednoduché zmeny, ktoré môžu ľudia urobiť, aby mohli žiť ekologickejším a udržateľnejším spôsobom života.

V septembri 2010 uviedlo HBO premiéru iného dokumentu režiséra Greniera s názvom Teenage Paparazzo. Film sa zameral na Austin Visschedyk, trinásťročného paparazza, a na svet celebrít, ktorým je posadnutý. Predstavoval početné rozhovory s rôznymi známymi osobnosťami. Grenier pracoval na filme ako režisér a producent tri roky. Film „Teenage Paparazzo“ mal premiéru v 40 ďalších predajniach po celom svete a Grenier preniesol dokument do univerzitných kampusov po celej krajine. Neskôr v tom roku Grenier začal pracovať na celovečernom dokumente „Ako zarobiť peniaze predajom drog“. To bolo vydané v roku 2013 na pozitívne recenzie.

(Foto: Frazer Harrison / Getty Images)

Hudobná kariéra: Grenier sa tiež venuje hudbe, hre na gitaru, basu, bicie a ústnu harmoniku. Bol členom dvoch newyorských kapiel: Bol hlavným spevákom skupiny Kid Friendly a bubeníkom skupiny The Honey Brothers. Spoločnosť Grenier postavila v máji 2012 hudobný inkubátor a nahrávacie štúdio Wreckroom s úmyslom vytvoriť priestor pre priateľov, aby mohli písať, hrať a nahrávať hudbu zo suterénu v Brooklyne. Wreckroom sa stal pre nový talent akýmsi podzemným úspechom, len za prvý rok tento priestor využilo viac ako 50 umelcov. Nasledujúci rok založil Grenier vydavateľstvo Wreckroom Records. Umelcov preveruje Adrian a jeho tím a vybraní hudobníci sa k tímu pridávajú na celodenné nahrávanie, počas ktorého profesionálne nahrajú originálnu skladbu a natáčajú hudobné video v živom štýle. The Skins boli jednou z prvých kapiel, ktoré nahrávali vo Wreckroom. Vo Wreckroom sa tiež konajú vybrané hudobné vitríny v Austine, Texase a Brooklyne. V roku 2016 Wreckroom 3-dňové prevzatie štúdia Arlyn Studios.

Ostatné podniky: V roku 2009 spoločnosť Genier uviedla na trh aplikáciu pre ekologické témy Ecohero pre mobilné platformy. Aplikácia obsahuje technológiu skenovania čiarových kódov, ktorá pomáha spotrebiteľom vážiť vplyv produktu na životné prostredie a zdravie. Aplikácia obsahuje aj kalkulačku uhlíka a ekologickú encyklopédiu a mnoho ďalších funkcií.

Grenier a jeho obchodný partner Peter Glatzer založili lifestylovú značku SHFT.com v roku 2010. Podporuje udržateľnosť prostredníctvom filmu, dizajnu, umenia a kultúry. Jej poslaním je „posúvať udržateľné nápady a produkty do popkultúry a poskytovať kontext pre inšpiratívny, moderný a udržateľný spôsob života“. SHFT uzavrel partnerstvo s rôznymi veľkými značkami, ako sú Ford, Virgin America, AOL a Stonyfield Farms. SHFT získal v roku 2011 dve ceny Webby Awards za najlepší web vo svojej kategórii. Grenier a Glatzer uzavreli partnerstvo s Stone Barns Center for Food and Agriculture, aby vytvorili SHFT Mobile Kitchen Classroom, učebnú kuchyňu na kolieskach pre stredoškolákov v New Yorku. Prostredníctvom hodín varenia je učebňa navrhnutá tak, aby pomohla tínedžerom hlbšie zvážiť výber potravín, ktoré robia, a to, ako súvisia s environmentálnym a osobným zdravím.

Adrian založil svoju vlastnú pivnú spoločnosť Churchkey Can Company v roku 2012. Grenier slúži ako poradca kampusu Akadémie globálneho občianstva v Chicagu v štáte Illinois.

Nehnuteľnosť: V roku 2015 Adrian zaplatil 2,1 milióna dolárov za päťposchodový mestský dom v štvrti Clinton Hill v Brooklyne v štáte New York.

Adrian Grenier Čistá hodnota

Adrian Grenier

Čistá hodnota: 12 miliónov dolárov
Dátum narodenia: 10. júla 1976 (44 rokov)
Rod: Muž
Výška: 1,83 m
Povolanie: Herec, filmový producent, hudobník, televízny producent, filmový režisér
Národnosť: Spojené štáty americké
Naposledy aktualizovaný: 2020
Všetky čisté imanie sa počíta z údajov získaných z verejných zdrojov. Ak sú poskytnuté, začleňujeme tiež súkromné ​​tipy a spätnú väzbu od celebrít alebo ich zástupcov. Aj keď sa usilovne snažíme zabezpečiť, aby boli naše počty čo najpresnejšie, pokiaľ nie je uvedené inak, jedná sa iba o odhady. Všetky opravy a spätnú väzbu vítame pomocou tlačidla nižšie. Urobili sme chybu? Odošlite návrh na opravu a pomôžte nám ho opraviť! Odošlite opravu Diskusia