Adele žartuje fanúšikov maskovaním na konkurze na napodobeninu - VIDEO

A teraz Adele, v hlavnej úlohe ... Adele.

Speváčka, ktorá v piatok vydala album 25, sa zúčastnila žartu s Grahamom Nortonom z BBC, v ktorom sa prezliekla za imitátorku Adele menom Jenny. Potom sa pripojila k skupine ďalších imitátorov Adele, ktorí sa pokúšali o falošnú talentovú šou.

Napriek tomu, že vyzerala ako ona, bola nalíčená falošnou bradou a falošným nosom, prízvuk z robotníckej triedy zostrihal a tichý hlas. Koniec koncov, Jenny je opatrovateľka a opatrovateľky hovoria veľmi pomaly a veľmi pokojne, aby sa pokúsili dať svetu zmysel, povedala Nortonovi.Potom odišla do zákulisia so svojim kolegom Adelesom a sledovala, ako každý z nich predvádza pieseň Boba Dylana Make You Feel My Love, hit pre ňu v roku 2008. V jednom momente predstierala nervozitu a ostatným oznámila, že bude chorá.

Požehnaj ju, zašepkal jeden z ďalších znepokojených imitátorov.

Ale akonáhle sa na pódium postavila Jenny, už nebolo pochýb o tom, kým v skutočnosti je. Uznanie svitlo ostatným s lapaním po dychu a úsmevmi.

Akonáhle otvorila ústa ... nemôžete tak napodobňovať, povedala jedna z Jennyiných súperiek.

Sekvencia bola natočená pre BBC špeciál, Adele pre BBC, ktorý bol v Británii vysielaný v piatok večer.

Očakáva sa, že nový 25 -ročný album Adele bude jednou z najväčších - ak nie najväčším - rekordov tohto roku.

Podľa britského webu OfficialCharts.com sa za prvých 24 hodín v Británii predalo viac ako 300 000 kópií. V USA spoločnosť Columbia Records plánovala dodať 3,6 milióna fyzických kópií, čo podľa Billboardu urobí 25 albumov s najviac CD vydanými za posledné desaťročie za posledné desaťročie.

Prvý singel Hello vyšiel 23. októbra a odvtedy je na iTunes číslo 1.