Akty pridané k zostave Rock in Rio

Britský soulový popový umelec Sam Smith účinkuje počas 42. ročníka udeľovania cien American Music Awards v Los Angeles na tejto súborovej fotografii z 23. novembra 2014. (Reuters/Mario Anzuoni/Súbory)Britský soulový popový umelec Sam Smith účinkuje počas 42. ročníka udeľovania cien American Music Awards v Los Angeles na tejto súborovej fotografii z 23. novembra 2014. (Reuters/Mario Anzuoni/Súbory)

Ste pripravení dostať sa do Lonely, Las Vegas?

Rýchlo rastúci britský spevák a skladateľ Sam Smith vedie najnovšie kolo umelcov oznámené na americký debut festivalu Rock in Rio počas dvoch májových víkendov v areáli festivalu Rock City. na rohu ulice Sahara a bulváru Las Vegas .

Smith, ktorý sa uchádza o šesť cien Grammy vrátane najlepšieho nového umelca a albumu roka za debut In the Lonely Hour, vystúpi počas popu-orientovanejšieho druhého víkendu Rock in Rio, ktorý sa koná 15.-16. mája.K tomuto víkendu pribudli ďalšie novinky: Charli XCX, Echosmith, Empire of the Sun, Ivete Sangalo, Tove Lo, Magic !, James Bay a Mikkey Ekko.

Víkend pred tým sa v dňoch 8.-9. mája predstaví rockovejšia zostava. Medzi nové rezervované skupiny potom patria skupiny The Pretty Reckless, Hollywood Undead, Foster the People, Gary Clark Jr., Bleachers, Saints of Valory a Of Mice & Men.

Vstupenky sa začnú predávať 20. januára o www.rockinrio.com/tickets .

Kompletná zostava Rock in Rio, ako bola doteraz oznámená:

8. máj

Hlavná scéna: Žiadna pochybnosť, Mana, Docela bezohľadný

Sunset Stage: Foster the People, Gary Clark Jr., Bleachers, Saints of Valory

9. máj

Hlavná scéna: Metallica, Linkin Park, Rise Against, Hollywood Undead

Sunset Stage: Deftones, Sepultura (predstavenie Steve Vai), Coheed a Cambria, Of Mice & Men

15. máj

Hlavná fáza: Taylor Swift, Ed Sheeran, Echosmith, Ivete Sangalo

Fáza západu slnka: Jessie J, Charli XCX, Tove Lo, James Bay

16. máj

Hlavná scéna: Bruno Mars, Sam Smith, Impérium slnka

Sunset Stage: John Legend, Joss Stone, Magic !, Mikky Ekko