7 vecí, ktoré ste nevedeli o Neónovom múzeu - FOTKY

Neónové múzeum na bulvári 770 Las Vegas z 17. októbra 2012. Múzeum, ktoré má viac ako 150 historických neónových nápisov, sa otvorí 27. októbra (Jeff Scheid/Las VegasJournal)Neónové múzeum na bulvári 770 Las Vegas z 17. októbra 2012. Múzeum, ktoré má viac ako 150 historických neónových nápisov, sa otvorí 27. októbra (Jeff Scheid/Las VegasJournal) Neónové múzeum na bulvári 770 Las Vegas, ako je vidieť 17. októbra 2012. (Jeff Scheid/Las VegasJournal) Neónové múzeum na bulvári 770 Las Vegas z 17. októbra 2012. Múzeum, ktoré má viac ako 150 historických neónových nápisov, sa otvorí 27. októbra (Jeff Scheid/Las VegasJournal) Larry Hernandez, vľavo, zo spoločnosti Jones Sign, drží lano, keď spúšťa novo zrekonštruovaný nápis z Múzea Liberace v Neónovom múzeu, kde sa v piatok 12. septembra 2014 na adrese 770 N Las Vegas Blvd. pripojil k ich existujúcej zbierke Boneyard. , v Las Vegas. Shulman Family Foundation zaplatila za obnovu nápisu. (Bizu Tesfaye/Las VegasJournal) Neónové múzeum na bulvári 770 Las Vegas z 17. októbra 2012. Múzeum, ktoré má viac ako 150 historických neónových nápisov, sa otvorí 27. októbra (Jeff Scheid/Las VegasJournal) Neónové múzeum na bulvári 770 Las Vegas z 17. októbra 2012. Múzeum, ktoré má viac ako 150 historických neónových nápisov, sa otvorí 27. októbra (Jeff Scheid/Las VegasJournal) Neónové múzeum na bulvári 770 Las Vegas z 17. októbra 2012. Múzeum, ktoré má viac ako 150 historických neónových nápisov, sa otvorí 27. októbra (Jeff Scheid/Las VegasJournal) Neónové múzeum na bulvári 770 Las Vegas z 17. októbra 2012. Múzeum, ktoré má viac ako 150 historických neónových nápisov, sa otvorí 27. októbra (Jeff Scheid/Las VegasJournal) Sprievodca Neónovým múzeom Brent Mizel stojí počas ceremoniálu Grand Lighting na bulvári 770 Las Vegas v utorok 23. októbra 2012. (Jeff Scheid/Las VegasJournal) Známky sú viditeľné v Neónovom múzeu počas turné v piatok 1. novembra 2013 v Las Vegas. Múzeum oslavuje ročné výročie. (Erik Verduzco/Las VegasJournal) David Howell, vľavo, dobrovoľník v Neonovom múzeu, je videný, ako v piatok 1. novembra 2013 absolvuje skupinu návštevníkov v Las Vegas. Howell pracuje ako dobrovoľník štyri dni v týždni v múzeu. (Erik Verduzco/Las VegasJournal) Starý nápis Binion’s Horseshoe je vidieť v Neónovom múzeu počas prehliadky v piatok 1. novembra 2013 v Las Vegas. Múzeum oslavuje ich ročné výročie. (Erik Verduzco/Las VegasJournal) Neónové múzeum má najväčšiu zbierku historických neónových nápisov na svete a je jedinečným záznamom farebnej histórie Las Vegasu2019. Neonovo múzeum s viac ako 150 nereštaurovanými nápismi na dva a pol akrovom vonkajšom výstavnom priestore známom ako Neon Boneyard ponúka prehliadky so sprievodcom sedem dní v týždni, cez deň aj večer. Viac informácií nájdete na www.neonmuseum.org. (Foto s láskavým dovolením Neon Museum.) Slnko zapadá nad Neon Boneyard 17. februára 2015. (Stephanie Grimes/Las VegasJournal)

Rovnako rýchlo, ako sa stavia nový orientačný bod Las Vegas, je zbúraný ďalší. V múzeu Neon Boneyard stále žiaria spomienky na tieto atrakcie.

Neon Museum, ktoré ponúka návštevníkom výlet do pamäte, vás zavedie na prechádzku starobylým Vegas a zachová neónové nápisy v dôchodku z trblietavej minulosti Las Vegas.

Od znamenia, ktoré kedysi stálo na vrchole prvého medzirasového letoviska v Las Vegas, Moulin Rouge, až po Aladdin’s Genie Bottle z dnes už zaniknutého kasína Aladdin, pomáha Neon Boneyard Museum dokumentovať burácajúcu históriu mesta Sin City.Tu je sedem vecí, ktoré ste možno nevedeli o múzeu Neon Boneyard:

Najstaršie znamenie má viac ako 80 rokov

koľko stojí veliteľ kačice

Podľa Neonovho múzea je jedným z najstarších znakov na Boneyarde nápis Green Shack z 30. rokov 20. storočia. Značka, ktorá propaguje kura, steak a koktaily, nemôže byť oveľa staršia, pretože prohibícia bola zrušená až v decembri 1933.

Je to už nejaký čas, ale nie tak dlho, ako ukazujú znaky

Po vzniku konceptu Neon Boneyard, ktorý sa začne v roku 1996, oslávi múzeum, v ktorom sa nachádza viac ako 200 značiek, svoje 20. narodeniny v roku 2016. V areáli s dvoma akrami sa nachádza Neon Boneyard Park, skutočný neónový nápis. Boneyard a Galéria Neon Boneyard North, ktorá slúži na svadby a filmové a produkčné štáby.

Čo bolo prvé obnovené?

Prvá značka obnovená Neónovým múzeom bola znamenie Hacienda Kôň a jazdec . Pri príležitosti ich oficiálneho otvorenia múzeum nainštalovalo obnovenú tabuľu na križovatke bulváru Las Vegas a ulice Fremont.

Znaky sú oveľa väčšie, ako si myslíte

Jeden z najznámejších svetových znamení v múzeu, znak Stardust, bol vysoký 188 stôp a široký 96 stôp. Hviezdna sila, bohatá na hviezdnu silu, ktorá bola častou zastávkou zabávačov, akými boli Frank Sinatra a Rat Pack, zostala oporou v Las Vegas od jej otvorenia v roku 1958 až do jej zbúrania v roku 2007.

Budova je tiež historická

Návštevnícke centrum múzea sa nachádza v bývalej motelovej hale motela La Concha. Motel, ktorý bol pôvodne postavený v roku 1961, bol uznaný výraznou strechou v tvare mušľovej škrupiny a predtým sedel na bulvári Las Vegas South vedľa hotela Riviera. V roku 2006 bola lobby zachránená pred zničením a presťahovaná do súčasného domova v ôsmich samostatných častiach. V máji 2008 bol kompletne zmontovaný.

koľko zarába Stephen a smith za rok

Ich prenájom je (extrémne) lacný

Neónové múzeum sídli na pozemku, ktorý im mesto prenajalo za 1 dolár na rok. Po mnohých neúspešných pokusoch zachrániť náš neón sa mesto zintenzívnilo a pomohlo vytvoriť múzeum. Teraz je múzeum nezávislou prevádzkou s vlastným neziskovým štatútom.

Je to dosť populárne

Od fotografovania, vzdelávacích programov, špeciálnych udalostí a súkromných alebo pravidelných výletov sa počas fiškálneho roka 2015 85 163 návštevníkov prešlo po pamiatkach histórie Las Vegas v múzeu Neon Boneyard.