5 skvelých raňajkových miest v južnej Nevade

Guava šifónové palacinky v škoriciGuava šifónové palacinky v Cinnamon's, havajskej raňajkovej reštaurácii, ktorá sa oficiálne otvorila v Summerlin 8. decembra 2016. Fotografia urobená v utorok 14. marca 2017 v Las Vegas. (Benjamin Hager/Las VegasJournal) @benjaminhphoto Guava šifónové palacinky v Cinnamon's, havajskej raňajkovej reštaurácii, ktorá sa oficiálne otvorila v Summerlin 8. decembra 2106. Fotografia urobená v utorok 14. marca 2017 v Las Vegas. (Benjamin Hager/Las VegasJournal) @benjaminhphoto Znaky aloha ducha môžu byť financované v Cinnamon's, havajskej raňajkovej reštaurácii, ktorá bola oficiálne otvorená v Summerlin 8. decembra 2016. Fotografia urobená v utorok 14. marca 2017 v Las Vegas. (Benjamin Hager/Las VegasJournal) @benjaminhphoto Veľká tabuľka upozorňuje na položky menu v Cinnamon's, havajskej raňajkovej reštaurácii, ktorá bola oficiálne otvorená v Summerlin 8. decembra 2016. Fotografia urobená v utorok 14. marca 2017 v Las Vegas. (Benjamin Hager/Las VegasJournal) @benjaminhphoto

Mon Ami Gabi

Keďže jar sa rýchlo blíži, patio Stripside od Mon Ami Gabi je ideálnym miestom na pozorovanie akcie Las Vegas pri vyhrievaní na slnku - aj keď si môžete kedykoľvek sadnúť dovnútra. Zaujímavosťou zostávajú tradičné raňajkové špeciality a pestrá ponuka krepov, vaflí a Benedikta, ako aj položky nie z raňajkového menu.
Príspevok zdieľaný Mon Ami Gabi (@monamigabibistro)

Paris Las Vegas, 702-944-4224, monamigabi.com

Škoricové

Status Las Vegas ako deviateho ostrova podčiarkuje Cinnamon's, sestra dvoch miest na Havaji a dvoch v Japonsku. Pistáciové krémové palacinky podpísané v južnej Nevade sú logickou voľbou, ak máte dobre vyvinutý sladký zub a guava šifón palacinky , rôzne lokomotívy a vajíčka s prasaťom kalua, spamom alebo portugalskou klobásou dodávajú autentické chute ostrovov.

Príspevok zdieľaný Loretta Samatua Perez (@rudebwoy_retta)

7591 W. Washington Ave., 702-478-7027 alebo cinnamonsvegas.com

Black Bear Diner

Rustikálna atmosféra severnej Kalifornie sa tiahne v ursínovom dekore čierneho medveďa so sídlom v Reddingu. V tomto duchu si môžete vybrať Bigfoot Chicken Fried Steak & Eggs, regionálne obľúbené jedlo, ako je klobása linguica alebo jedlo z južnej časti jaskyne, ako napríklad huevos rancheros. Nezabudnite však na domáci medvedí pazúr s mandľovou náplňou.

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Black Bear Diner (@blackbeardiner)

7680 Las Vegas Blvd. Juh, blackbeardiner.com ; s ďalšími údolnými polohami

Rise & Shine

Používanie webovej adresy vyžaduje veľkú dôveru bestbreakfastvegas.com , a Rise & Shine to zarába. Vráťte sa do detstva s palacinkami Banana Frosted Flake alebo buďte dospelí s jednou z charakteristických raňajok z steaku a vajíčka. Alebo rozdiel rozdeľte-možno železom upečenou belgickou oblátkou.

Príspevok zdieľaný WEASELFREYJAODIN (@weaselfreyjaodin)

9827 W. Flamingo Road, bestbreakfastvegas.com ; aj na 10690 Southern Highlands Parkway

Egg Works

Fúzne raňajky? Iste, čo tak Cincy Chili Loco Moco, čo je lepkavá ryža zakončená karbonátkovou plackou a chilli Cincy? Egg Works ponúka rôzne domáce hash, benedikty, omelety, hybrid nazývaný vaječný krep, francúzsky toast (mrkvový koláč, smotanový javorový krém), panvice a havajské a mexické raňajky-a mnohé ich variácie.

Príspevok zdieľaný reštauráciami EggWorks a Egg & I (@eggworksrestaurants)

sú siegfried a roy stále nažive

9355 W. Flamingo Road, theeggworks.com; s ďalšími údolnými polohami