5 futbalistov, ktorí sa usadili ako známi herci

Dwyane Johnson (vľavo) a Madison Pettis vDwyane Johnson (vľavo) a Madison Pettis vo filme „Herný plán“. (Obrázky Walta Disneyho)

S prebiehajúcim návrhom NFL a nedávnym vydaním filmu Draftový deň , mysleli sme si, že sa pozrieme na päť hercov, ktorí hrajú univerzitný futbal. Chceli byť superhviezdami v NFL, ale museli sa uspokojiť s tým, že budú známi herci.

Dwayne The Rock Johnson

štyri ročné obdobia, las vegas vysoký čaj

The Rock hral v národnom majstrovskom tíme Miami University Hurricane v obrannom súboji v roku 1991. Jeho nádej na účasť v NFL bohužiaľ obmedzilo zranenie. Johnson skúsil šťastie v CFL po promócii, ale čoskoro nato bol prerušený.Po futbale sa Johnson zameral na profesionálny zápas, ktorý ho priviedol k hereckej kariére. V ňom hral profesionálneho futbalistu Herný plán .

The Rock ako herec zarába viac peňazí. Bol menovaný Časopis Forbes najlepšie zarábajúca hviezda vďaka 1,3 miliardám dolárov, ktoré jeho filmy zarobili v pokladni v roku 2013.

John Wayne

Predtým, ako bol John Wayne filmovou legendou, bol len Marion Morrison, silnou ofenzívou USAC. Hovorilo sa, že Wayne si zlomil kľúčnu kosť počas surfovania na tele na pláži Newport Beach pred jeho juniorským rokom a bolo mu odobraté futbalové štipendium. Skončil vysokú školu a začal pracovať pre filmové štúdio a ostatné je história. Akoby to, že bol najchudobnejším mužom v histórii filmu, stačilo, vedelo, že je futbalovým hráčom z USC, len zvyšuje legendu.

Burt Reynolds

Ak sledujete univerzitný futbal, pravdepodobne si všimnete, že Burt Reynolds sa vždy zdá byť na okraji futbalových zápasov Floridskej štátnej univerzity. Je veľkým fanúšikom Seminole, pretože v rokoch 1954-1957 hral krajný obranca za FSU.

Štatistiky kariéry Reynoldsa nie sú veľmi pôsobivé. Mal 19 prenosov na 146 yardov a dve touchdowny, šesť prihrávkových úlovkov na 76 yardov a niekoľko návratov kick and punt. Utrpel niekoľko veľkých zranení, ktoré brzdili jeho kariéru. Bol uvedený do Štátna sieň slávy na Floride v roku 1977 .

Reynolds dostal šancu predviesť vo filme niektoré zo svojich futbalových schopností Najdlhší Yard , kde hral rozohrávača.

Ed O'Neill

Pamätáte si, ako sa Al Bundy vždy chválil slávnymi dňami futbalovej slávy? O’Neill skutočne hral po strednej škole a takmer v NFL. Niekoľko rokov hral futbal na univerzite v Ohiu, potom sa presťahoval do svojho rodného mesta Youngstown, Ohio a Youngstown State. V rokoch 1967 a 1968 bol obranným majstrom tučniakov.

O'Neill bol podpísaný Pittsburg Steelers v roku 1969, ale bol prerušený pred začiatkom sezóny. Svoje znalosti o futbale dokázal využiť, keď bol hlavným trénerom malého ligového futbalového tímu v r Malí obri .

James Caan

James Caan hral v mnohých filmoch dosť tvrdých chlapcov. Ukazuje sa, že je to dosť tvrdý chlap aj v skutočnom živote, pretože hral futbal za Michigan State.

Jednou z najznámejších úloh Caana je časť nevyliečiteľne chorého hráča NFL Briana Piccola v klasickom televíznom filme. Brianova pieseň . Je tiež hlavným trénerom vysokoškolského tímu v Program . Teraz vieme, kde Caan berie svoju hernú tvár pre svoje vážne herecké úlohy.

Čestné uznania:

Curtis Linnell je absolventom komunikácie na Brigham Young University a píše pre ok.com

koľko stojí sigourney weaver