5 najlepších miest na jedlo a pitie cez víkend NYE

(s láskavým dovolením Hard Rock Cafe)(s láskavým dovolením Hard Rock Cafe)

Vypi svoje mlieko

Ak v sobotu večer nie je vašou záležitosťou šampanské - alebo ak v nedeľu potrebujete niečo upokojujúce na potlačenie prebytkov predchádzajúcej noci - zvážte, či sa punč Bourbon Milk Punch podáva v Hard Rock Cafe na ulici do 29. januára. Je to Jim Beam Red Stag Bourbon, RumChata, Monin Spiced Brown Sugar a mlieko, pretrepané (nemiešané) a preliate šľahačkou, mrholením karamelu a korenených pekanových orechov a v suvenírovej Mason banke je to 9,50 dolára.

koľko peňazí zarába barack obamaUrobte z toho dvojnásobný „šťastný nový rok“

Nový rok môžete osláviť nie raz, ale dvakrát v sobotu v Ri Ra v obchode Shoppes na Mandalay Place. Krčma zazvoní v novom roku Írska prípitkom o 16.00 hod. A o polnoci nášho času bude aj prípitok. Špeciálnym kokteilom dňa bude Black Velvet, 7,75 dolára, čo je Guinness a Champagne podávané v pohári na šampanské. K dispozícii bude špeciálne menu.

Chatrčová aplikácia

Shake Shack predstavil aplikáciu, ktorá umožňuje objednávanie hamburgerov a hranoliek a mrazeného pudingu a všetkého ostatného z mobilného telefónu. Shake Shack, ktorá má pobočky v New Yorku-New Yorku a v Downtown Summerlin, ponúka sezónne koktailové chute aj vo vianočných cukrovinkách a čokoládovej mäte piepornej a začala ponúkať bezlepkové buchty.

Všetko, čo chceme na Vianoce, je naša trojica sviatočných kokteilov: vianočný koláč, čokoládová mäta a tekvicový koláč. https://t.co/k3SEj4seOm pic.twitter.com/wwNoFTErDR

- SHAKE SHACK (@shakeshack) 15. december 2016

Uhryznutie v noci

robert downey jr čistá hodnota za rok 2018

Ak sa v dnešnej dobe zdržujete neskoro, môžete využiť výhody nového menu Moonlight na farme 24-7 v Aliante v severnom Las Vegas. Sušienky a omáčka za 1,99 dolára alebo jedno vajce s toastom a slaninou alebo klobásou alebo malý stoh palaciniek alebo raňajkový sendvič za 2,99 dolára sú k dispozícii od 23.00 hod. denne do 6:00 hod.

Dvakrát šťastný

Hexx Kitchen + Bar v Paríži Las Vegas predstavil šťastnú hodinu neskoro v noci na zimnú sezónu. Medzi nápojové špeciality patrí pivo od 4 dolárov, vybrané vína v pohári a originálne koktaily za 7 dolárov a 20 percent zľava na občerstvenie, predjedlá a pizzu. Od 23.00 hod. do zatvorenia denne, je to okrem pravidelnej šťastnej hodiny spoločnosti Hexx od 14:00 do 18:00.