5 najlepších možností silvestrovskej večere, ktoré zazvonia v roku 2018 v Las Vegas

Nový rokSilvestrovská večera. Thinkstock

Posledná šanca

Pasáty , dlane; 702-951-7000 alebo alizelv.com : Šesťchodové jedlo obsahuje výber z homárskeho šalátu, tuniakového tataráku alebo šalátu z červeného a zeleného dubového listu; údeninový tanier, folie gras v Hudson Valley alebo zelerový koreň velouté; halibut obalený v zemiakoch, panvica upečená na panvici alebo brokolica ricotta gnocchi blanquette; plnené guinejské sliepky foie gras, údené kačacie prsia na panvici; divoká huba napolean; Wagyu Beef Wellington, pečené jelenie pásové mäso alebo trojica zimných tekvíc; dezertné trio, 395 dolárov. 21:00. sedenie zahŕňa výhľad na ohňostrojnú show Strip. Šéfkuchár Alizé Andre Rochat a prevádzkový riaditeľ Joe Marsco oznámili, že ich posledná večera bude na Silvestra.

show michaela jacksona v las vegas nevada

Najlepšia ponuka na páseCukor Továreň , Fashion Show Mall, sugarfactory.com : Otvorený bar, občerstvenie s neobmedzeným príjmom, neobmedzené množstvo koktailov, 99 dolárov s zľava . Sedenie zahŕňa sledovanie ohňostrojnej show Strip, živých DJ -ov a polnočný prípitok šampanským.

Juhozápadné Las Vegas

Čierny S. hej , 702-954-3998, blacksheepvegas.com : Trojchodové jedlo zahŕňa výber z: zeleného šalátu mesclun s pošírovanými jablkami braeburn alebo vietnamskými imperiálnymi rolkami s bravčovým mäsom a krevetami; orestované u10 potápačské mušle s restovaným vietnamským špenátom, grilovaná marinovaná prepelica s omáčkou z citrónovej trávy a póru, ribeye z creekstone s chrumkavými xo ružičkovými klíčkami alebo vietnamské dusené ryžové rolky s karamelizovanou cibuľkou a maslovým tekvicou; tomel bagetový chlebový puding alebo skalnatá cesta so zapáleným marshmallow, 58 dolárov. Párovanie vína 30-45 dolárov.

Severné Las Vegas

MRKT , Aliante Casino, aliantegaming.com : Homárska panenka alebo opekaná foie gras s ohnenými pálenými jablkami brandy; pevnina a more, chvost homára a filet so špargľou; a čokoládový koláč s maslovou penou, 85 dolárov

Najlepšia vegánska možnosť

Panevino , 702-222-2400, panevinolasvegas.com : Krémová mrkvovo-kokosová a karí polievka s duetom z cukety, bazalkovým pestom a rizotom, krabími koláčmi, grilovaným karfiolovým steakom a dekadentným čokoládovým pudingom a pusinkou, 185 dolárov.

koľko stojí Keith richards