37 dôvodov, prečo si Ween tento víkend nemôžete nechať ujsť

Gene Ween, zľava, Dave Dreiwitz a Dean Ween z Weenu vystupujú na festivale hudby a umenia Bonnaroo v nedeľu 12. júna 2016 v Manchestri, Tenn. (Foto Amy Harris/Invision/AP)Gene Ween, zľava, Dave Dreiwitz a Dean Ween z Weenu vystupujú na festivale hudby a umenia Bonnaroo v nedeľu 12. júna 2016 v Manchestri, Tenn. (Foto Amy Harris/Invision/AP) Oddball rockeri Ween prevezmú tento víkend tri po sebe nasledujúce noci Brooklynskú misu v The Linq. Aj keď zvyčajne hrajú 20 až 30 skladieb za noc, počas Weenovej trojdielnej šou v Brooklyn Bowl pravdepodobne dvakrát nepočujete rovnakú melódiu.

Tu bežne neposkytujem rady do života, pretože ak čítate tento stĺpček každý týždeň, evidentne ste sa dočkali.

Veľký čas.

V tomto cykle však urobím výnimku, aby ste neurobili vážnu chybu a neprišli ste o kapelu, ktorá je miliardkrát lepšia ako Beatles a takmer dvakrát taká dobrá ako Slayer.Správne, Ween prichádza do Vegas.

A na tri noci nie menej.

Aby ste sa zachránili pred hanbou, hanbou a výsmechom pre ďalšie generácie a vyhli sa vám vyhýbaniu sa vašej dedine, uvádzame 37 dôvodov, prečo sa musíte ísť pozrieť na Weena, keď od piatku do nedele prevezmú Brooklyn Bowl.

1. Sú to skutoční potomkovia ohnutého génia Franka Zappu, ktorí kvasia v úžasných hudobných kúskoch s úplne bezstarostným zmyslom pre humor, z ktorého sa môže mŕtvola Sama Kinisona červenať. Ween (zahrajú sa so slovami!) Všetkých obáv z vášho života, poponáhľajte sa.

2. Balia hudobné eskapády hodné džemu do stručných, prísne vybrúsených piesní, ktoré sú v rozpore s akýmkoľvek rezancom. Ween nepotrebuje 15-minútové inštrumentálne odysey na to, aby vám premasíroval mozog. Dokážu to za štvrtinu času.

3. Aj keď bežne hrajú 20 až 30 skladieb za noc, pravdepodobne ich počas celého víkendu nebudete počuť dvakrát počuť rovnakú melódiu.

4. Vytvorili jeden z najlepších honky-tonkových záznamov 90. rokov v albume 12 Golden Country Greats, album, v ktorom sa spája historicky najlepší rozchod s bozkom (Piss Up a Rope) s azda najnežnejšou ódou na držanie spolu. dokonca aj keď ste opitý, ktorý míňa všetky peniaze na psie žrádlo na hooch (Pomôžte mi vyškriabať hlien z môjho mozgu).

5. Dodávajú vzduchom prívod vzduchu na klasikách Yacht Rock ako Stay Forever a That's Gonna Be (v poriadku).

6. Ich punky Stroker Ace je najväčšou poctou ľudstva za to, že Burt Reynolds bravúrne zabieha na totálneho šoféra NASCAR-a vo filme s rovnakým názvom.

koľko stoja bratia wayansovci

7. Prisaháš, že Gabrielle je obal Thin Lizzy (nie je), taký je rozsah, v akom Ween na uvedenej melódii smeruje ducha týchto írskych hard-rockových velikánov.

8. Druhý Queenov záznam, The Pod, je jedným z najpodivnejších záznamov 90. rokov, zbierka experimentov popového vesmíru s mimozemským popom, ktoré skrývajú synapsiu a vďaka ktorej japonské avante-noise divné Boredoms v porovnaní vyznieva ako Abba. Že Ween potom dosiahol hlavnú dohodu o značke s iba o niečo menej z roku 1992, tam je čistá guava stále pozoruhodná.

9. Blarney Stone je najúžasnejšie sprofanovaná írska morská chatka, aká bola kedy položená. Budete to spievať niekoľko dní a zarobíte si tým nespočetné množstvo nesúhlasov.

10. Ako Motorhead? Rovnako tak títo chalani, súdiac podľa: Bude to dlhá noc, zvukovým a tematickým zvonením pre tých ikonických metalistov, ktorí sa točia okolo - čo ešte? - nebezpečne žúrovať.

11. Nikdy nebudete počuť melódiu tak dementnú a dojemnú ako Spinálna meningitída (Dostal ma dole).

12. Svedectvo o skutočnom živote od objektívneho outsidera (tj. Mojej manželky) po prvom ošetrení Weena počas deviatich priamych hodín počas nedávneho projektu na zlepšenie domácnosti: Toto je naozaj, naozaj nevhodné.

13-37. Budem tam, človeče.

Náhľad

SZO: Ween

Kedy: 18:00 Piatok-nedeľa

Kde: Brooklyn Bowl v The Linq, 3535 Las Vegas Blvd. Juh

Vstupenky: 54,50- 60 dolárov; 702-862-2695