3 miesta na jedlo z The Killers ‘Holiday Havoc odohrávajúceho sa v Las Vegas

Brandon Flowers a The Killers vystúpia v pondelok počas Night 2 of Holiday Havoc v The Pearl at the Palms (Rob Loud).Brandon Flowers a The Killers vystúpia v pondelok počas Night 2 of Holiday Havoc v The Pearl at the Palms (Rob Loud). Ronnie Vannucci Jr. a The Killers vystúpia v pondelok počas Holiday Havoc v The Pearl at the Palms (Rob Loud). Frontman Brandon Flowers v pondelok trasie bokmi počas 19-piesňovej piesne skupiny The Killers v skupine The Pearl. (Rob Loud)

Tu je niekoľko postrehov z headlinera skupiny The Killers, ktorý sa odohral v pondelok na festivale Holiday Havoc Night 2 v The Pearl at the Palms:

Mary ellen kaucia dlhopisy syn zomrel

Čas na nejakú domácu lásku

Pódium bolo po prvej melódii zahalené do konfiet a vyzeralo to, že po jeseni strom zbaví stromov listy. Streamery pršali z krokiev na záver ukážkového bedrového ťahu Muža, ktorý udával primerane slávnostný tón.Je dobré byť tu, je dobré byť doma, oznámil upravený spevák Brandon Flowers na začiatku šou a myslel to vážne: Tucet melódií ich 19-piesňového setu, The Killers hrali nevadskú štátnu pieseň Home Means Nevada.

Je tu krajina, ktorú milujem najlepšie / Spravodlivejšia než všetko, čo vidím, spievali Flowers. Hlboko v srdci zlatého Západu / Domov pre mňa znamená Nevada.

Teraz žije v Utahu, ale rozumiete.

Bolo tam niečo čerstvé a veľa známych

Spieval tým, že sa vytiahol z diery, pričom jeho hlas stúpal spolu s duchmi hlavného hrdinu piesne.

Budem stúpať a stúpať, sľubovali Flowers počas novej melódie Rut, svojho rock-and-rollového chorálu, ktorý mal vo Vegas premiéru v pondelok. Ale nevzdávaj to so mnou.

To bolo jedno z troch čísel, ktoré skupina hrala z najnovšej nahrávky, grandióznej Wonderful Wonderful, okrem piesne The Man a foot-on-the-gas rocker Run for Cover.

The Killer vystúpili so svojou aktuálnou zostavou turné, pričom Dave Keuning a Mark Stoermer doplnili gitarista/klávesista Ted Sablay a basista Jake Blanton.

Na tejto show sa väčšinou držali obľúbených fanúšikov, zdanlivo ušetrili väčšinu svojho nového materiálu na nadchádzajúce severoamerické turné, ktoré sa začne budúci mesiac a zastaví sa na MGM Grand Záhrada 3. februára.

jonathan z poďme sa dohodnúť

Počas svojho prídavku oprášili stranu B pod pištoľou, ale v noci sa to trochu zvrtlo, väčšinou kvôli priamym, davom príjemným vzrušeniam.

Bolo to ahoj a zbohom naraz

Prvá show Killers v The Pearl bola poslednou v dejisku v súčasnej inkarnácii. V pondelok je miestnosť z dôvodu rekonštrukcie do marca zatvorená. Zvukový systém a kapacita zostanú rovnaké, ale dôjde k kozmetickým vylepšeniam pre 2 500 miest, ktoré sa otvorili vypredanou šou Evanescence v marci 2007.

Doteraz to bol nezabudnuteľný beh pre The Pearl.

aký je čistý majetok stevie nicks

Zabudli ste všetko na tie zlaté noci? Spýtali sa kvety v piesni počas skladby The Way It Was.

Nie.

Tu je mojich päť obľúbených relácií v The Pearl za posledné desaťročie:

5. Slayer/Anthrax/Megadeth (október 2010)

4. Nine Inch Nails/Jane’s Addiction (máj 2009)

3. Jay-Z (marec 2010)

2. Nástroj (december 2007)

koľko stojí Steve Ballmer

1. Matador o 21. víkende (október 2010)